دعوت به همکاری

دعوت به همکاری جهت تولید محتوا و فیلم های آموزشی

از تمامی علاقمندان به آموزش های کاربردی در تمامی زمینه های علوم کامپیوتر و سایر علوم و فنون جهت تولید فیلم های آموزشی دعوت بعمل می آید. در صورتیکه توانایی تولید محتوای آموزشی و یا محصولات ویدیویی را دارید می توانید از این طریق به کسب در آمد اینترنتی بپردازید.

شرایط همکاری در زمینه تولید محتوای آموزشی:

 1. نسخت فرم زیر را پر و برای ما ارسال کنید.
 2. نوع محتوای آموزشی بر عهده نویسنده و در حیطه کاری سایت می باشد، با این توصیف که مطلب آموزشی نبایستی نسخه برداری شده از دیگر سایت های ایرانی و صرفا بر اساس دانش و یا ترجمه مطلب بصورت اختصاصی باشد.
 3. در صورت فروش آن به سایت پارسیا مبلغ پیشنهادی را می توانید عنوان کنید و یا اینکه برای عرضه در سایت قرار داده و سود مشارکت آنرا از در آمد حاصله بصورت دوره ای دریافت کنید.
  1. نویسنده مطلب در صورت فروش محتوای آموزشی به سایت پارسیا هیچ گونه حقی نسبت به آموزش ارائه شده نخواهد داشت و بصورت انحصاری در اختیار سایت پارسیا در خواهد آمد.
  2. پس از ارئه پیش نویس و تحقیق در خصوص عدم نسخه برداری مطلب در سایر سایت ها و یا کتب آموزشی و بعد از توافق حاصله (حداقل زمان یک هفته)، مبلغ به حساب معرفی شده واریز خواهد شد.
 4. مبلغ عرضه محتوا در سایت پارسیا بر عهده نویسنده خواهد بود.

شرایط همکاری در زمینه تولید فیلم های آموزشی:

 1. نسخت فرم زیر را پر و برای ما ارسال کنید.
 2. تسلط کامل بر تهیه و تولید آموزش های ویدیوی با محتوا.
 3. ویرایش و تدوین ویدیوی تولید شده با بهترین کیفیت صدا و تصویر.
 4. تمامی ویدیو های تولیدی با نام خودتان در سایت عرضه و به فروش خواهد رسید.
 5. فیلم های تولید شما نبایستی قبلا توسط سایت پارسیا اعم از رایگان و یا غیر رایگان عرضه شده باشد، لذا به این مهم توجه ویژه ی داشته باشید و قبل از تولید حتما عنوان آن با مدیریت سایت بررسی شود.

نحوه ی پرداخت فروش حاصله:

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی تولید شده مختص شما به نسبت ۷۵ شما و ۲۵ درصد سایت پارسیا از فروش بصورت دوره ای (درخواست پرداخت بالای ۵۰ هزار تومان در هر دوره) پراخت خواهد شد.

نکته:  سایت پارسیا در انتخاب و یا رد آموزش ها مختار است.

فرم اطلاعاتی زیر را تکمیل و ارسال فرمایید.

فرم همیار

(*) تکمیل فیلدهای ستاره دار الزامی است.


error: !! محتوا محافظت شد